Menu Zavřeno

Sýry

Je to již rok, co jsme pro vás začali vyrábět domácí kravský sýr z mléka od kraviček z farmy v Bulharech. A že to byl více než dobrý nápad, jste nám zpětnou vazbou dali vědět vy v podobě vyprodaných zásob. Dalším krokem bylo tedy naše sýry naložit do oleje a bylinek. Zřejmě máme na své straně patrona všech sýrařů, neboť se podařila další dobrá věc. No a jak se říká, do třetice všeho dobrého, započali jsme s uzením. Tím naše sýry získaly další rozměr. O tom, že je to dobrota převeliká, se od dubna 2024 můžete přesvědčit také sami. Jsou k mání v restauraci Panské sýpky. Pod nosem vám na stylovém prkénku zavoní domácí kravský sýr, výtečně v bylinkách naložený bratříček či na štěpkách voňavě vyuzený oštěpek. V blízké budoucnosti chystáme rovněž balené varianty, jež si můžete odnést také sebou domů.

KRAVSKÝ SÝR DOMÁCÍ

Náš vynikající domácí sýr vyrábíme s maximální péčí. Používáme pouze čerstvé mléko z místní farmy v Bulharech. Sýr je ručně a pečlivě zpracováván podle ročního období. To znamená, že každý kus sýra je unikátní a má své specifické chuťové vlastnosti. Kromě klasické varianty připravujeme i sýry s různými příchutěmi, jako je třeba medvědí česnek nebo ořechy, což dává našim sýrům skutečně nezapomenutelnou chuť. Zkrátka u nás ochutnáte skvělý domácí uzený sýr, který je velkou chutí všech návštěvníků.

KRAVSKÝ SÝR DOMÁCÍ
UZENÝ

Náš vynikající domácí uzený sýr vyrábíme s maximální péčí a použitím pouze čerstvého mléka z místní farmy v Bulharech. Tento sýr je pečlivě a ručně zpracovaný a poté umístěn do slaného nálevu, poté ho za studena vyudíme tím získává svou svěží chuť a vůni to zajistí jeho dokonalou chuťovou kvalitu . Jsme velmi hrdí na kvalitu našeho sýra a doufáme, že si ho oblíbíte stejně jako my.

KRAVSKÝ SÝR NAKLÁDANÝ

Náš domácí sýr vyrábíme pouze z čerstvé mléko z místní farmy v Bulharech. Naše speciální receptura zahrnuje vynikající směs cibule a papriky, česneku které dodávají sýru jemnou a přitom výraznou chuť. Sýr je pak zalit luxusním slunečnicovým olejem, který dodává jeho vynikající aromatu. Každý kousek tohoto lahodného sýru je ručně zpracováván s naprostou péčí a pozorností na každý detail. Pokud jste milovníkem sýrů, naše lahodné lahůdky si prostě nesmíte nechat ujít!