Menu Zavřeno

Naše Restaurace

Před 10 lety jsme proměnili šlechtickou sýpku na nádherný a živý restaurační prostor. S vizí a pečlivým plánováním se nám podařilo vytvořit svébytnou ukázku profesionální řemeslné práce a kreativního designu. Během let užil tuto unikátní atmosféru našeho podniku velký počet hostů, kteří si vychutnávali nejen náš vynikající jídlo a pití, ale celkový zážitek. Stále jsme pevně rozhodnuti poskytovat výjimečný zážitek pro všechny smysly, který všechno začal přeměnou bývalé sýpky na restauraci, jakou vidíte dnes.

Sejdeme Se na Talíři

V roce 2024 se naše stravování výrazně změní – plánujeme se vrátit k tradičním pokrmům a receptům a používat pouze nejkvalitnější ingredience, jako jsou místní byliny, zelenina a ovoce. Tím zajistíme, že dostaneš nejčerstvější a nejchutnější jídla. Očekávej nový stravovací zážitek, který potěší chuťové buňky a poskytne ti zdravé a uspokojivé jídlo. Jinými slovy – božské!

Těšíme se na vaši návštěvu sejdeme se na talíři.

Team Panské Sýpky

Místo pro relax

Vítáme Vás! Toto místo je ideální pro relaxaci, ať už si užíváte saunování nebo relaxujete ve vyhřívané hydromasážní vířivce. V letních dnech se můžete slunit u bazénu, který je také dostupný v zimě pod zastřešením. Tuto oázu klidu a pohody můžete navštívit kdykoliv a bez ohledu na počasí. Těšíme se na Vás!

Vše co děláme se snažíme dělat jak se má

Každým krokem se snažíme vrátit ke kořenům Pálavského kraje. Ať už jde o to to co naleznete na talíři tak i v pohárech kde v nich naleznete dobré Sedlecké vino, nebo likér z našeho Sýpeckého archivu, děti budou nadšeny z našich domácích sirupů bez chemie a z čistých přírodních zdrojů.