Menu Zavřeno

LIKÉROBRANÍ 2.9.2023

1.ROČNÍK

Připravili jsme pro vás první ročník Likérobraní.

Ojedinělé akce s možností ochutnávky 16-ti vybraných druhů likérů z naší produkce. Bylinkové, ovocné a jiné likéry z darů Pálavy a jejího nejbližšího okolí. Samotným sběrem počínaje, přes výrobu a finálním lahvováním konče je dílem naší rukodělné práce. Každá edice je limitovaná  možnostmi při sběru, množstvím úrody, potažmo druhem použitého ovoce či bylin. A tak můžete směle přivonět, respektive ochutnat pozapomenuté či méně známé druhy, jako například likér z Kdoulí, Mirabelek, Trnky, Bezinek a mnohé další. K poslechu i tanci zahraje duo bardů s širokým repertoárem písní a pokud vám při ochutnávce vytráví, nabídneme k dispozici výtečné pokrmy a nápoje naší restaurace, včetně nejširší palety domácích limonád, jaké jsou na Moravě k vidění. A mimochodem, vstup je zcela zdarma.

K posezení čí tanci zahraje Eddy’s band

Mistr hudby Eda Cupák se svým kolegou rozvibrují bránice či přivedou k tanci nejednoho návštěvníka, jak hudbou s vlastní tvorby, tak dobře známými songy nejen českých hitmakerů.

Nudit se nebudou ani děti

V případě, že vás budou doprovázet malé či starší ratolesti, mohou si nechat již tak roztomilé tváře zkrášlit obrázkem dle vlastního výběru, či návrhu šikovné kreslířky. A kdo by se chtěl výtvarně realizovat sám, může si vybrat s utěšené hromádky kamínků, vzít do ruky speciální fix a vytvořit originální dílo s námětem třeba právě našeho Likérobraní. Nicméně ani zde se meze nekladou.